Polish English German Russian

icona facebook  

  • nagluwek_1.png
  • nagluwek_2.png


Manufaktura Home

to nowoczesność i styl w twoim domu

 

 

 

ManufakturaHome została stworzona w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów, którzy chcieli urządzić wnętrze swojego domu w jednym miejscu .


ManufakturaHome to nie tylko meble kuchenne, drzwi, szafy, garderoby, jadalnie czy sypialnie to koncept . Połączenie nowoczesności, sprawdzonych form i pasji do rzeczy pięknych.


Dzięki naszej ugruntowanej pozycji na rynku i doświadczeniu jakie zdobyliśmy dzięki setkom zrealizowanych projektów oferujemy oryginalne oraz wyjątkowe rozwiązania do Państwa domu, mieszkania czy biura.

Wykorzystujemy w naszych projektach produkty najwyżej jakości, renomowanych producentów, wykonanych z najlepszych materiałów.

W ramach naszej oferty znajdą Państwo: drzwi wewnętrzne, drzwi fornirowane, drzwi lakierowane, drzwi ekskluzywne, ościeżnice, profile.

Połączenie doświadczenia i produktów z najwyższej półki gwarantuje Państwu wyjątkowe, dobrane do indywidualnych potrzeb wyposażenie biblioteki, kuchni, garderoby, szafy czy innej zabudowy wnętrz.

Dzięki inspiracjom, które czerpiemy z najnowszych trendów w wystroju wnętrz gwarantujemy Państwu najwyższy poziom usług charakteryzujący się renomą i uznaniem wśród naszych Klientów.


Najlepszą wizytówką są owoce naszej pracy i zadowoleni Klienci, dlatego zachęcamy do zapoznania się naszymi realizacjami w dalszych częściach naszej nowej witryny.


Liczymy, że staną się one inspiracją do realizacji Państwa pomysłów.

 

Liczymy, że staną się one inspiracją do realizacji Państwa pomysłów.

 

 

 

 

ico znacznik

Centrum Wyposażenia wnętrz TTWHOME
Al. Jerozolimskie 185 
02-222 Warszawa
Pawilon  nr 13

 

poniedziałek - sobota 10- 21
niedziela 10- 18

ico kontakt

 

tel kom. +48 602 299 992
tel kom. +48 600 698 647
tel kom. +48 728 243 650
tel . 22 390 58 82

specjalista do spraw okuć
tel. kom +48 600 420 740

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 - Manufaktura Home

realizacja: AsadWeb.pl