Polish English German Russian

icona facebook  

top podstrona klamki

Klamki i Okucia

Naszym celem jest komfort i satysfakcja naszych Klientów , dlatego stworzyliśmy miejsce w którym mogą Państwo zakupić gotowe okucia oraz klamki pasujące stylem i zastosowaniem do projektów realizowanych przez naszą firmę .
W tej zakładce znajdą Państwo szybki sposób na zapoznanie się z szeroką gamą produktów firm z którymi współpracujemy od lat. Dzięki różnorodnemu asortymentowi , znajdą Państwo rozwiązania do wnętrz o różnorodnym charakterze – od klasycznego przez glamour na minimalistycznym kończąc.
Oferta jest bogata w ogromny wybór klamek drzwiowych (na rozetach okrągłych i kwadratowych oraz na długich szyldach), gałek (stałych i obrotowych), klamek okiennych, a także uchwytów do drzwi przesuwnych i zamków.

 

 

W celu zapoznaniu się ze szczegółami oferty zapraszamy na stronę naszego partnera handlowego oraz dokonataktu z naszym, specjalistą do spraw okuć tel. kom +48 600 420 740

 

klamki 1

Producenci klamek:

 

Producenci i importerzy

wkładek i zamków:

 

Importerzy:

 

 

 

 

 

 

Oferowane przez nas wyroby posiadają gwarancję producenta (przeważnie 2 lata).

Wszystkie modele klamek wyposażone są w tzw. sprężynki powrotne zainstalowane po obu stronach. Powodują one powrót rączki do swojego pierwotnego położenia po każdym naciśnięciu i wspomagają pracę mechanizmu zamka znajdującego się w drzwiach. Zapewniamy także okucia okienne.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2013 - Manufaktura Home

realizacja: AsadWeb.pl